Zafascynowani nowoczesną architekturą i aranżacją wnętrz, dokonujemy sumiennie własnej interpretacji tradycyjnych wzorów, których idea jest wieczna w naszych projektach. Ponadczasowego ducha artyzmu staramy się zachować, jednocześnie dokonując nieoczywistego mariażu innowacji z historią, futurystycznej formy z prostotą funkcji.

Nasza oferta obejmuje tapicerowane ławki, pikowane, łączące w sobie kontrasty materiałów, geometrycznych form i faktur. Stawiamy na rozwiązania intrygujące, efektowne i ponadczasowe. Szczególnie polecamy Państwu pikowane ławki tapicerowane w stylu loftowym o nowoczesnym wzornictwie i wyrazistym wykończeniu. Nasze świeże spojrzenie pozwala tworzyć kompozycje, wychodzące o krok przed Państwa oczekiwania. Ławki w stylu loftowym dostępne są w wysmakowanej palecie kolorystycznej. Estetyczna i trwała tapicerka, zwieńczona minimalistycznym, a jednocześnie efektownym pikowaniem nadaje meblom elegancji. Rzeźbione nogi o fantazyjnych kształtach lub zwarta, wyrazista geometria podstawy w stylu loft nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Zapraszamy Państwa do zabawy formą i funkcją, która pozwoli zmienić obraz wnętrza, jednoznacznie wskazując na jego najlepszy czas.