Za efektowną odsłonę wnętrza odpowiadają skrupulatnie dobierane meble i dodatki. Mają one za zadanie stworzyć spójną, harmonijną aranżację, która stanie się formą emocjonalnej ekspresji i przedstawieniem indywidualnych preferencji wizualnych użytkowników. Jednakże efekt wizualny to jedno, a komfort to drugie.

Prezentujemy Państwu efektownie skomponowane, gotowe formy obejmujące nowoczesne, estetyczne łóżka tapicerowane oraz trwałe i ergonomiczne materace podwójne oraz dziecięce. Wszystko, co niezbędne, by wypocząć, zregenerować siły i odzyskać spokój znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

W asortymencie prezentujemy materace dziecięce, zachowujące dużą elastyczność i optymalną twardość, bezpieczną dla rozwoju układu kostnego maluszka. Modele podwójne w wysokości 17 cm, wykonane z materiałów antyalergicznych, antygrzybicznych oraz ortopedycznych zapewniają również dorosłym najwyższy komfort podczas snu. Średnia twardość dostępnych materacy podwójnych sprzyja stabilizacji kręgosłupa, a także pozwala na bezpieczne odciążenie stawów. Dbamy o to, by każda noc była gwarancją wypoczynku dla Państwa i Waszych dzieci.

Close Menu
×
×

Koszyk