Rzeźbiarskie bryły stanowią solidny fundament dla zupełnie nowej sylwetki eleganckiego meblarstwa. Tworzymy nowoczesne formy, będące świeżym spojrzeniem na tradycję.

Dzięki naszej pracy przemijające idee powracają i inspirują do dalszych, odważnych projektów. Tworzymy meble o oryginalnej formie, a nasze tapicerowane, otwierane pufy w stylu glamour, okrągłe i prostokątne stanowią efektowny akcent wśród wyposażenia i pokusę, by nie poprzestawać na jednym, artystycznym elemencie aranżacji.

Nowoczesne pufy tapicerowane w stylu glamour, okrągłe i otwierane, zapewniają przestrzeń do przechowywania oraz swobodę dostępu do siedziska. Dowolność ustawienia w pomieszczeniu, uniwersalna konstrukcja oraz estetyczne pikowanie sprawiają, że nasze meble nie stawiają przez Państwem żadnych ograniczeń. To Wy decydujecie, gdzie sprawdzą się najlepiej.

Świeże spojrzenie pozwoliło nam stworzyć kolekcję mebli, które nie dominują przestrzeni luksusem, a jedynie nadają jej subtelnie elegancki szlif – dokładnie taki, jakiego Państwo oczekują.